Mirsis Bilgi Teknolojileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Türkiye

Atatürk M. Girne C. No:1/A 34758 Ataşehir / İSTANBUL

+90 216 464 77 47 Harita Görüntüle

Hizmetlerimiz

DONANIM BAKIMI
Hizmetlerimiz
DONANIM BAKIMI

Donanım Bakımında Güvenilir Çözüm Ortağınız: POS Cihazlarınız Bizimle Güvende 

Donanım Bakımı:

Donanım bakımında müşteri odaklı yapıyı gerçekleştiriyoruz. Parçaların kullanılmış olduğu cihazların arıza tespiti, bakımını, onarımını ve düzenli bakımlarını yapmakla sorumluyuz. 

Neden Donanım Bakım? 

bölgelerinde kullanılmış olduğu farklı cihazlar vardır. bunlardan bazıları; Pos Cihazları, Bilgisayarlar, Laptoplar, Yazıcılar, Cep Telefonları, Ethernete bağlı masa üstü telefonlar, Sıramatik Sistemler ve Monitörler'dir. Bu cihazların arıza tespitini, bakımını, onarımını ve periyodik bakımlarını yaparak projesini üstlendiğimiz küresel iş verimini daha çok karşılamasını sağlarız.

Depo Hizmetleri:

Bölgelere depolama konusunda hizmet vermek, Bir yerden gelmiş olan ürünün ya da yüklerin teslim alınmasının ardından bir süre muhafazanın tamamlanmasının ardından istenilen üretimin gönderilmesi amacıyla hazırlanmasına denir.

Neden Depo Hizmetleri?  

Parçaların kullanıldığı cihazlar ve sarf malzemelerinin envanterlerini kayıt altında tutarak teslim alma, yerleştirme, sayım, toplama, düzenleme, kontrollerini yapma ve gönderme faliyetlerini içerir. müşterilerimize büyük bir konfor ve rahatlık sağlar.

 

Mirsis Bilgi Teknolojileri
Güncel Haberler – Öne Çıkan Yenilikler

Güncel haberler, kurumsal yayınlarımız, basın bültenleri ve daha fazlası.

Türk Yazılım Sektörü Lider Şirketleri Tanıtım Toplantısı

Mirsis olarak ana sponsorluğunu üstlendiğimiz Türk Yazılım Sektörü Lider Şirketleri Tanıtım Toplantısı, bilgi teknolojileri alanında küresel olarak çalışan pek çok değerli markayı Azerbaycan İnovasyon ve Dijital Kalkınma Ajansı ile bir araya getirdi.

İncele
Londra Ziyareti

CTO’muz Hasan Güner ile Satış ve Pazarlama Direktörümüz Yasemin Çalışkan geçtiğimiz haftalarda Londra’ya giderek Mirsis Bilgi Teknolojileri’nin yeni projeleri ve iş ortaklıkları ile ilgili ziyaretlerde bulundu.

İncele
Yapay Zeka Alanındaki Ar-Ge Projemizle Eureka'dan Proje Onayı Aldık

Avrupa ülkelerindeki sanayi ve araştırma kuruluşlarının dünya pazarlarındaki rekabet gücünü artıracak ileri teknolojilerin, ürünlerin, süreçlerin ve hizmetlerin araştırılması ve geliştirilmesini destekleyen uluslararası iş birliği platformu Eureka’dan proje onayı aldık.

İncele
Logosoft & Huawei Cloud İş Ortakları Zirvesi

Bulut bilişim servis sağlayıcısı Huawei Cloud Türkiye, Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen bilişim distribütörlerinden Logosoft Bilişim Teknolojileri A.Ş. ile bulut bilişimin bölgedeki etkisini ve gelişimini artıracak bir iş ortaklığına imza attı.

İncele
Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi

Teknoloji ve İnovasyon Direktörümüz Hasan Güner TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın düzenlediği Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi’ne katıldı. Zirvede Ar-Ge Merkezi belgemizi alan Güner, pek çok sektör temsilcisi ile bir araya gelme fırsatı da buldu.

İncele
Yazılım Sektörü ve Globalleşme Zirvesi

Mirsis’in silver sponsor olarak desteklediği Yazılım Sektörü ve Globalleşme Zirvesi 14 Haziran Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirildi.

İncele
Etkinlikler
25.05.2023

Synopsys Inc ile İş Birliği

İncele
Etkinlikler
15.06.2023

Finperion Lansman

İncele
Etkinlikler
20.12.2022

Finans Bulutuna Yolculuk

İncele
24.Ağustos

Web’in Evrimi Nedir?

İncele
Blog
28 Haziran

Görüntü Süper Çözünürlük

İncele
Blog

Bilişim Sektöründe Farklılaşan İşe Alım Ve Bilişimde İşe Alımın Önemi

İncele
Blog
11/7/2024

Finansal Risk Yönetimi

İncele
Blog

İnovasyonun Adresi: Mirsis
Değişimi ve Dönüşümü Birlikte Keşfedin