Mirsis Bilgi Teknolojileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Türkiye

Atatürk M. Girne C. No:1/A 34758 Ataşehir / İSTANBUL

+90 216 464 77 47 Harita Görüntüle

Şirket Tarihçesi

2008
2008
Şirket Kuruluşu

Mirsis Bilgi Teknolojileri, 2008 yılında Ayla Gül Düzgider ve Ece Kutlucan tarafından kurulmuştur. Yazılım ve teknoloji hizmetleri sunan Mirsis, yaklaşık üçte ikisi geliştiricilerden oluşan 350’yi aşkın çalışanı ile müşterilerine danışmanlık, özel yazılım geliştirme, teknoloji dönüşümü, proje yönetimi, donanım bakımı, dış kaynak, test hizmeti, sistem sürekliliği ve yönetimi hizmetleri vermektedir.

2010
Proje Hizmetleri - Sistem Danışmanlığı

Uçtan uca kurulum ve devreye alma işlemlerinide içeren Proje Hizmetlerini Sistem Danışmanlığımız kapsamına dahil ettik.

2010
2011
2011
ISO 9001 Kalite Sertifikasyonu - Test Hizmetleri Kocaeli Teknopark

Kocaeli Teknopark lokasyonunda Test Yönetimi Danışmalığı ve Hizmetlerini yeteneklerimiz arasına dahil ederek gerekli sertifikasyonları tamamladık.

2014
Siber Süreç Danışmanlığı - ISO 14001 ve ISO 27001 Setifikasyonu

Hizmet verdiğimiz danışmanlıklarımız ve yetkinliklerimiz arasına Bilgi Güvenliği, Süreç Danışmanlığı ve Çevre Yönetim becerilerimizi dahil ederek, gerekli denetlemelerden geçerek sertifikasyon sürecimizi tamamladık.

2014
2016
2016
Grup Şirketleri

Yetenek ve tecrübemizi teknoloji ile harmanlamayı misyon edindiğimiz bu yolda grup şirketlerimiz ile daha da güçlü adımlarla yola devam ediyoruz. Miera Bilgi Teknolojileri, Mirsis'in bilgi birikimleri ile kurulmuş Ar-Ge ve yazılım danışmanlığı şirketidir. Odak Kariyer ve İnsan Kaynakları, alanında uzman profesyonelleri ile insan kaynakları trendlerini takip eden güncel ve geliştirilmiş programları kurumsal müşterileri ve adayları ile buluşturmaya devam eden bir danışmanlık şirketidir.

2019
Yerinde Ar-Ge Merkezi Onayı

Mirsis grup seviyesinde Yerinde Ar-Ge Merkezi onayımızı alarak katma değeri yüksek ürün ve hizmetler geliştirmeye devam etmekteyiz.

2019
2022
2022
Eureka Proje Onayı

Avrupa ülkelerindeki sanayi ve araştırma kuruluşlarının dünya pazarlarındaki rekabet gücünü artıracak ileri teknolojilerin, ürünlerin, süreçlerin ve hizmetlerin araştırılması ve geliştirilmesini destekleyen uluslararası iş birliği platformu Eureka’dan proje onayı aldık.

2024
Azerbaycan Ofisi

Azerbaycan’ın dijital dönüşüm sürecinde aktif rol alma hedefiyle ilk yurtdışı ofisimizi 2024 yılında Bakü’de açtık. Bankacılık, finans ve sigorta sektörlerindeki 15 yılı aşkın deneyimimizin ışığında gerçekleştirdiğimiz yurt dışı hizmet ihracatımız ile ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.

2024
Mirsis Bilgi Teknolojileri
Güncel Haberler – Öne Çıkan Yenilikler

Güncel haberler, kurumsal yayınlarımız, basın bültenleri ve daha fazlası.

Türk Yazılım Sektörü Lider Şirketleri Tanıtım Toplantısı

Mirsis olarak ana sponsorluğunu üstlendiğimiz Türk Yazılım Sektörü Lider Şirketleri Tanıtım Toplantısı, bilgi teknolojileri alanında küresel olarak çalışan pek çok değerli markayı Azerbaycan İnovasyon ve Dijital Kalkınma Ajansı ile bir araya getirdi.

İncele
Londra Ziyareti

CTO’muz Hasan Güner ile Satış ve Pazarlama Direktörümüz Yasemin Çalışkan geçtiğimiz haftalarda Londra’ya giderek Mirsis Bilgi Teknolojileri’nin yeni projeleri ve iş ortaklıkları ile ilgili ziyaretlerde bulundu.

İncele
Yapay Zeka Alanındaki Ar-Ge Projemizle Eureka'dan Proje Onayı Aldık

Avrupa ülkelerindeki sanayi ve araştırma kuruluşlarının dünya pazarlarındaki rekabet gücünü artıracak ileri teknolojilerin, ürünlerin, süreçlerin ve hizmetlerin araştırılması ve geliştirilmesini destekleyen uluslararası iş birliği platformu Eureka’dan proje onayı aldık.

İncele
Logosoft & Huawei Cloud İş Ortakları Zirvesi

Bulut bilişim servis sağlayıcısı Huawei Cloud Türkiye, Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen bilişim distribütörlerinden Logosoft Bilişim Teknolojileri A.Ş. ile bulut bilişimin bölgedeki etkisini ve gelişimini artıracak bir iş ortaklığına imza attı.

İncele
Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi

Teknoloji ve İnovasyon Direktörümüz Hasan Güner TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın düzenlediği Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi’ne katıldı. Zirvede Ar-Ge Merkezi belgemizi alan Güner, pek çok sektör temsilcisi ile bir araya gelme fırsatı da buldu.

İncele
Yazılım Sektörü ve Globalleşme Zirvesi

Mirsis’in silver sponsor olarak desteklediği Yazılım Sektörü ve Globalleşme Zirvesi 14 Haziran Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirildi.

İncele
Etkinlikler
25.05.2023

Synopsys Inc ile İş Birliği

İncele
Etkinlikler
15.06.2023

Finperion Lansman

İncele
Etkinlikler
20.12.2022

Finans Bulutuna Yolculuk

İncele
24.Ağustos

Web’in Evrimi Nedir?

İncele
Blog
28 Haziran

Görüntü Süper Çözünürlük

İncele
Blog

Bilişim Sektöründe Farklılaşan İşe Alım Ve Bilişimde İşe Alımın Önemi

İncele
Blog
11/7/2024

Finansal Risk Yönetimi

İncele
Blog

İnovasyonun Adresi: Mirsis
Değişimi ve Dönüşümü Birlikte Keşfedin