Mirsis Bilgi Teknolojileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Türkiye

Atatürk M. Girne C. No:1/A 34758 Ataşehir / İSTANBUL

+90 216 464 77 47 Harita Görüntüle

Kariyer

Kariyer
Mirsis Kariyer
Kariyer
Hedefimiz, kaliteli insan kaynağımızı her daim geliştirmek.

15 yılı aşkın süredir bilişim teknolojileri konusunda, işletmelerin özgün ihtiyaçlarına cevap veren ürün ve hizmet ağına sahibiz. 350’den fazla çalışanımızla bilgi teknolojileri alanında başarılı projelere imza atıyoruz. Güvenilir, samimi, gelişmeyi ve ilerlemeyi ilke edinmiş ekip arkadaşlarımızın hedeflerimize ulaşmada en önemli unsur olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle kişilerin en iyi versiyonları haline gelmelerini sağlamak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte çalışanlarımızı sürekli güncellemek ve yetkinliklerni geliştirmek amacıyla fırsatlar sunuyoruz.

İletişime açık ve dayanışma içerisinde hareket eden insan kaynağımız, deneyim adımlarımızı insan odaklı tasarım prensibiyle şekillendiriyor,  topluluk kültürümüzün en önemli yapı taşlarından olan ‘’eşitlik ‘’ kavramından hareketle cinsiyet, yaş, meslek veya deneyimleri ne olursa olsun kendilerini değerli ve eşit hissetmelerini önemsiyoruz.Hedefimiz güvenilir, nitelikli ve potansiyeli yüksek adayları bünyemize kazandırmak ve sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı geliştirmektir. Mirsis’e katılmak için websitemiz ve kariyer portallarındaki ilanlara başvurabilirsiniz. 

Buddy Uygulaması

Mirsis’e katıldığın ilk günden itibaren her konuda seni destekleyebilecek, işe hızlıca adapte olmanı kolaylaştırabilecek buddy ataması yapılır. Firma kültürü hakkında bilgilendirme yapan, yol gösterici olan buddy ilk günlerde senin yanında olacaktır.

Düzenli Eğitimler

Gelişen teknoloji dünyasında sürekli değişimin esas olduğu bugünlerde ekip arkadaşlarımızı daima ileriye taşımak, kariyer hayatlarında onları desteklemek adına eğitim planlamaları yaparız. Yıl boyunca sunulan temel eğitimlerin yanı sıra e-learning platformları üyelikleri ile birlikte çalışma arkadaşlarımızın gelişim süreçlerini desteklemeye devam ederiz.

Yan Haklar

Mirsis olarak çalışma arkadaşlarımızın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda esnek yan haklar uygulamalarına yer veriyoruz. Ekip arkadaşlarımıza, taraflarına tanımlanacak olan Kupon/ Hediye çeklerini ihtiyaç duydukları yönde özgürce kullanabilme imkanı sağlarız. Mirsis’te kullanılan kart bakiyesine uzaktan çalışma desteği, yemek ücreti, ulaşım desteği tanımlanır. Bunların yanı sıra çalışanlarımıza, sağlık sigortası ve belirlenen unvan bazında işveren katkılı bireysel emeklilik sistemi uygularız.

İzin Uygulaması 

 Mirsis’te yıllık izinin yanı sıra

  1. Yılda dört gün mazeret izni
  2. Doğum günü izni
  3. Yasal mevzuattan farklı olarak 5 iş günü babalık izni mevcuttur.

Arkadaşını Getir Ödülü

Bir Mirsis’li olarak arkadaşının da Mirsis’li olmasını istiyorsan hemen CV’sini ilet! Önereceğin arkadaşın işe başladıktan 6 ay sonra ödül kazanabilme imkanına sahipsin.

Mirsis’te Sosyal Yaşam

Birlikte çalışıyorsak birlikte eğleniriz!

Bizi bir araya getiren organizasyonlar ile kurum içi sosyal yaşamımızı ve birlikteliğimizi zenginleştiririz. Ekip arkadaşlarımızın ilgi alanlarına, hobilerine göre sosyal etkinlikler, yıl dönümleri, doğum günleri planlarız. Ofiste rutin bir günümüzdeyken aniden gelen waffle kokuları, soğuyan havalara karşı vitamin deposu içecekler, çikolata şelaleleri her an her yerden çıkabilir!

 

 

 

CV Gönder
MirsisKariyer Çalışma Ortamı
Güvene dayalı, şeffaf ilişkiler kurarız ve takım çalışmasına önem veririz.

+
Yıllık Tecrübe

+
İş Ortaklıkları

+
Müşteriler

+
Uzman Kadro
Mirsis Bilgi Teknolojileri
Güncel Haberler – Öne Çıkan Yenilikler

Güncel haberler, kurumsal yayınlarımız, basın bültenleri ve daha fazlası.

Londra Ziyareti

CTO’muz Hasan Güner ile Satış ve Pazarlama Direktörümüz Yasemin Çalışkan geçtiğimiz haftalarda Londra’ya giderek Mirsis Bilgi Teknolojileri’nin yeni projeleri ve iş ortaklıkları ile ilgili ziyaretlerde bulundu.

İncele
Yapay Zeka Alanındaki Ar-Ge Projemizle Eureka'dan Proje Onayı Aldık

Avrupa ülkelerindeki sanayi ve araştırma kuruluşlarının dünya pazarlarındaki rekabet gücünü artıracak ileri teknolojilerin, ürünlerin, süreçlerin ve hizmetlerin araştırılması ve geliştirilmesini destekleyen uluslararası iş birliği platformu Eureka’dan proje onayı aldık.

İncele
Logosoft & Huawei Cloud İş Ortakları Zirvesi

Bulut bilişim servis sağlayıcısı Huawei Cloud Türkiye, Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen bilişim distribütörlerinden Logosoft Bilişim Teknolojileri A.Ş. ile bulut bilişimin bölgedeki etkisini ve gelişimini artıracak bir iş ortaklığına imza attı.

İncele
Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi

Teknoloji ve İnovasyon Direktörümüz Hasan Güner TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın düzenlediği Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi’ne katıldı. Zirvede Ar-Ge Merkezi belgemizi alan Güner, pek çok sektör temsilcisi ile bir araya gelme fırsatı da buldu.

İncele
Yazılım Sektörü ve Globalleşme Zirvesi

Mirsis’in silver sponsor olarak desteklediği Yazılım Sektörü ve Globalleşme Zirvesi 14 Haziran Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirildi.

İncele
Türk Yazılım Sektörü Lider Şirketleri Tanıtım Toplantısı

Mirsis olarak ana sponsorluğunu üstlendiğimiz Türk Yazılım Sektörü Lider Şirketleri Tanıtım Toplantısı, bilgi teknolojileri alanında küresel olarak çalışan pek çok değerli markayı Azerbaycan İnovasyon ve Dijital Kalkınma Ajansı ile bir araya getirdi.

İncele
Etkinlikler
25.05.2023

Synopsys Inc ile İş Birliği

İncele
Etkinlikler
15.06.2023

Finperion Lansman

İncele
Etkinlikler
20.12.2022

Finans Bulutuna Yolculuk

İncele
24.Ağustos

Web’in Evrimi Nedir?

İncele
Blog

Bilişim Sektöründe Farklılaşan İşe Alım Ve Bilişimde İşe Alımın Önemi

İncele
Blog
25/3/2024

Finansal Risk Yönetimi

İncele
Blog

Metaverse

İncele
Blog

İnovasyonun Adresi: Mirsis
Değişimi ve Dönüşümü Birlikte Keşfedin